Pozvánka na TLAK 2015

Asociace pracovníků tlakových zařízení, Medim spol. s r.o.a Technická inspekce České republiky si Vás dovolují pozvat na 15.ročník odborného fóra výrobců, provozovatelů tlakových a energetických zařízení a revizních techniků tlakových zařízení.

  • Záštita: Ministerstvo práce a sociálních věcí a Hospodářská komora ČR
  • Termín a místo konání: 17. - 19. února 2015, Hotel Černigov, Hradec Králové
     

Fórum je určeno profesním zaměstnancům (projektantům, konstruktérům, montážním a servisním pracovníkům, revizním technikům), vedoucím zaměstnancům firem, podnikatelům v oboru tlakových zařízení, pracovníkům orgánů a organizací státní správy a ostatních institucí.

Účastníci budou seznámeni s praktickou aplikací předpisů, s novými a připravovanými předpisy, jejich změnami a doplňky, novými výrobky, technickými zařízeními a technologiemi v oboru tlakových zařízení.

V panelových diskuzích a v rámci neformálních společenských setkání si mohou účastníci vyměnit názory a poznatky z praxe s odborníky z Ministerstva práce a sociálních věcí ČR, Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Státní energetické inspekce ČR, Státního úřadu inspekce práce, Oblastních inspektorátů práce, Úřadu pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví, České obchodní inspekce, Hospodářské komory ČR, Institutu technické inspekce Praha, Asociace pracovníků tlakových zařízení a lektorů odborných přednášek.

Účastníci obdrží na závěr akce Osvědčení o absolvování školení.

Veškeré informace naleznete www.technicka-zarizeni.cz/tlak_2015